<

Fluke. Keeping your world up and running.

BEZPEČNÉ. PŘESNÉ. SPOLEHLIVÉ.

Všechny měřicí přístroje Fluke poskytují vše, co potřebujete: přesná měření, konzistentní a spolehlivý výkon, důraz na bezpečnost a snadné ovládání. Měřicí přístroje Fluke vám zkrátka usnadní život: zaznamenávají naměřené hodnoty a umožňují tak občasné poruchy odhalit bez přítomnosti technika.

Podívejte se na video

Neriskujte. Spolehněte se na přístroj Fluke.

Zajistit bezpečnost práce při provádění měření není žádná věda. Jednoduše stačí vše pečlivě naplánovat, dodržovat bezpečnostní zásady a místní předpisy a při práci používat ty správné přístroje předepsaným způsobem.

Společnost Fluke vám nabízí řešení, jaká potřebujete k bezpečné práci.

všechny výrobky Fluke

Bezkonkurenční sortiment digitálních multimetrů

Multimetry Fluke spojují několik měření a pomáhají vám, abyste mohli pracovat rychle a přesně. Náš rozsáhlý sortiment uspokojí všechny potřeby: od ručních vyhledávačů problémů a bezdrátových multimetrů až po velmi efektivní multimetry s možností záznamu a tvorby grafů.

Digitálních multimetrech Fluke

Nejspolehlivější klešťové přístroje

Kabely v těsných, malých prostorech. Nedostupné rozvaděče. Extra velké vodiče. Známe vaše pracovní prostředí a vyvinuli jsme přístroje zaručující spolehlivé odečty bez šumu. Řada pokročilých klešťových přístrojů Fluke je navržena tak, aby byla snadno použitelná a bez zbytečných funkcí.

Klešťové přístroje Fluke

Rychlé a přesné testery uzemnění

K zajištění nových instalací potřebujete bezpečné a spolehlivé testery, kterým můžete věřit. Naše univerzální multifunkční (MFT) testery pomáhají zajistit bezpečnost lidí a elektrických systémů, které používají. Chraňte je všechny před úrazem obloukovým výbojem, požárem a jiným nebezpečím.

Testerech uzemnění

Testery instalací, na něž se můžete spolehnout

Zajistěte pro systémy spolehlivé uzemnění, aby byly bezpečné a splňovaly předpisy pro elektrotechniku, stejně jako strojírenské a místní normy. Naše testery umožňují rychlá a přesná měření odporu s výběrem několika testovacích metod.

Další informace o multifunkčních testerech Fluke

Testery izolace: Odečty, kterým můžete věřit

Při práci na motorech, generátorech, kabelech nebo rozvaděčích poskytují testery izolačního odporu Fluke spolehlivé výsledky bez šumu. Řada testerů izolace s pokročilým výkonem je navržena tak, aby byla bezpečná, snadno použitelná a bez zbytečných funkcí. Dokonalé řešení pro vyhledávání problémů, uvádění do provozu a preventivní údržbu.

Testery izolace Fluke

Příslušenství Fluke: získejte více ze svého přístroje

Příslušenství Fluke rozšiřuje funkčnost měřicích přístrojů – náš sortiment zahrnuje mimo jiné příslušenství, bezkontaktní detektory, sondy, svítilny na čepice, zavěšovací systémy a řádně dimenzované měřicí sondy ke zvýšení bezpečnosti. Svůj digitální multimetr můžete proměnit v teploměr, klešťový přístroj, nebo dokonce tlakoměr. Díky příslušenství Fluke můžete měřicí přístroj použít k více typům měření v oblasti průmyslu a elektrických či elektronických zařízení.

Příslušenství Fluke

Nenašli jste, co hledáte?

všechny výrobky Fluke

Propagační akce Fluke