<

Fluke. Keeping your world up and running.

BEZPIECZEŃSTWO. DOKŁADNOŚĆ. NIEZAWODNOŚĆ.

Wszystkie przyrządy pomiarowe firmy Fluke oferują dokładne pomiary, spójne i niezawodne działanie, bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania. Przyrządy pomiarowe firmy Fluke ułatwiają życie, umożliwiając rejestrowanie pomiarów oraz wykrywanie przejściowych, sporadycznych problemów podczas nienadzorowanego monitorowania.

Obejrzyj film

Nie ryzykuj. Zaufaj miernikom firmy Fluke.

Zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywania pomiarów nie jest rzeczą trudną. To proste połączenie: wystarczy dokładnie planować działania i postępować bezpiecznie, w zgodzie z lokalnymi przepisami oraz używać odpowiednich przyrządów.

Firma Fluke oferuje rozwiązania umożliwiające bezpieczną pracę.

Wszystkie produkty firmy Fluke

Niezrównany asortyment cyfrowych multimetrów

Multimetry Fluke łączą wiele pomiarów, które pozwalają szybko i dokładnie wykonywać pracę. Nasz szeroki asortyment spełnia każde potrzeby: od ręcznych urządzeń do rozwiązywania problemów i cyfrowych multimetrów po ultrainteligentne multimetry z kompleksowymi funkcjami rejestracji i tworzenia wykresów.

Cyfrowych multimetrów Fluke

Mierniki cęgowe cieszące się największym zaufaniem na świecie

Przewody w ciasnych przestrzeniach. Szafy i tablice poza zasięgiem rąk. Bardzo grube przewody. Ponieważ rozumiemy Twoje miejsce pracy, opracowujemy produkty, które zapewniają bezproblemowe i niezawodne wykonywanie pomiarów. Dzięki zaawansowanej wydajności linia mierników cęgowych firmy Fluke jest prosta w użyciu i bezproblemowa.

Mierniki cęgowe firmy Fluke

Szybkie i dokładne testery masy i uziemienia

Zapewnienie bezpieczeństwa nowych instalacji wymaga zastosowania niezawodnych testerów, którym możesz zaufać. Nasze wszechstronne testery wielofunkcyjne (MFT) pozwalają zapewnić bezpieczeństwo osób i układów elektrycznych, których używają. Chroń je przed porażeniem prądem, pożarem i innymi zagrożeniami.

Więcej informacji na temat testerów masy i uziemienia Fluke

Tester instalacji, na których możesz polegać

Zapewnij układom niezawodność połączeń z masą i zapewnij bezpieczeństwo zgodnie z kodeksami elektrycznymi, jak również standardami lokalnymi i inżynieryjnymi. Nasze testery zapewniają szybkie i dokładne pomiary impedancji z możliwością wyboru kilku metod testowych.

Więcej informacji na temat wielofunkcyjnych testerów Fluke

Testery izolacji: Odczyty, którym możesz zaufać

Bez względu na to, czy chodzi o silniki, generatory, przewody czy rozdzielnice, testery rezystancji izolacji firmy Fluke zapewniają wiarygodne wyniki wolne od szumów. Dzięki swojej wysokiej jakości linia testerów izolacji pozwala na bezpieczną, łatwą i wygodną pracę. Testery te są idealne do stosowania w rozwiązywaniu problemów, zatwierdzaniu urządzeń do użytku i konserwacji prewencyjnej.

Testery izolacji Fluke

Akcesoria firmy Fluke: wykorzystaj w pełni swój przyrząd

Akcesoria firmy Fluke zwiększają funkcjonalność przyrządów pomiarowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie akcesoria, jak detektory bezkontaktowe, sondy i latarki-czołówki, wieszaki do mierników oraz sondy pomiarowe o odpowiedniej klasie bezpieczeństwa. Możesz używać multimetru cyfrowego jako termometru, miernika cęgowego a nawet manometru. Akcesoria firmy Fluke rozszerzają możliwości pomiarowe w różnych zastosowaniach przemysłowych, elektrycznych i elektronicznych.

Akcesoria firmy Fluke