<

Fluke. Keeping your world up and running.

GÜVENLİ. DOĞRU. GÜVENİLİR.

Her bir Fluke test aracı size ihtiyacınız olanı verir: doğru ölçümler, tutarlı ve güvenilir performans, güvenlik ve kullanım kolaylığına gösterilen özen. Fluke test araçlarının hayatınızı kolaylaştırmasına izin verin: Müdahale edilmeden izleme ile ölçümleri kaydedin ve aralıklı olarak oluşan sorunları tespit edin.

Videoyu izleyin

Risk almayın. Fluke ölçüm cihazınıza güvenin.

Ölçüm yaparken çalışma güvenliğini sağlamak o kadar da zor değil. Dikkatli planlama, yerel düzenlemelerinize uygun güvenli uygulamalar ve doğru araçların doğru şekilde kullanılması; işte bu kadar basit bir kombinasyon.

Fluke size güvenli şekilde çalışma çözümleri sunuyor.

tüm Fluke ürünleri

Rakipsiz dijital multimetre serisi

Fluke multimetreler, birden çok ölçümü bir arada sağlayarak işlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. Geniş ürün serimiz, el tipi sorun giderme cihazları ve kablosuz multimetrelerden tam veri kaydı ve grafikleme sağlayan ultra akıllı multimetrelere kadar her türlü ihtiyacı karşılar.

Fluke Dijital Multimetreleri

Dünyanın en güvenilir pens metreleri

Dar ve küçük alanlardaki kablolar. Ulaşılamayan paneller. Ekstra büyük iletkenler. Çalışma alanınızı biliyoruz ve parazitsiz, güvenilir okuma değerleri için ürünler tasarladık. Gelişmiş performansa sahip Fluke pens metre serisi, kolayca ve sorunsuz şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlandı.

Fluke Pensleri

Hızlı ve hassas topraklama ve toprak test cihazları

Yeni tesisatların güvenli olduğundan emin olmanız için güvenebileceğiniz test cihazları gerekir. Çok yönlü ve çok işlevli (MFT) test cihazlarımız, insanların ve kullandıkları elektrik sistemlerinin güvenliğini sağlamanıza olanak tanır. Elektrik çarpması, yangın ve diğer tehlikelere karşı koruma sağlayın.

Fluke Topraklama ve Toprak ürünleri hakkında daha fazla bilgi

Güvenebileceğiniz tesisat test cihazları

Güvenlik sağlamak ve hem elektrik kurallarına hem de mühendislik ve bölge standartlarına uymak için sistemlerde güvenilir bir toprak bağlantısı sağlayın. Test cihazlarımız çeşitli test yöntemlerini içeren seçeneklerle hızlı ve hassas empedans ölçümleri sunar.

Fluke Çok İşlevli test cihazları hakkında daha fazla bilgi

Yalıtım Test Cihazları: Güvenebileceğiniz Değerler

Fluke yalıtım direnci test cihazları motorlar, jeneratörler, kablolar veya ana şalterlerle çalışanlar için parazitsiz, güvenilir sonuçlar sağlar. Gelişmiş performansa sahip yalıtım test cihazı serisi; güvenli, kullanımı kolay ve sorunsuz bir biçimde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sorun giderme, hizmete alma ve önleyici bakım uygulamaları için mükemmel bir çözüm.

Fluke Yalıtım Test Cihazları

Fluke Aksesuarları: Aracınızdan en iyi şekilde faydalanın

Fluke Aksesuarları, test aracınızın işlevselliği artırır. Aksesuar çeşitlerine diğer aksesuarların yanı sıra temassız gerilim dedektörleri, problar, şapka lambaları, ölçüm cihazı askısı ve güvenliğinizi artıracak düzgün şekilde sınıflandırılmış test probları dahildir. Dijital multimetreniz; bir termometreye, pens metreye ve hatta bir basınç göstergesine bile dönüşebilir. Fluke Aksesuarları ile cihaz ölçümlerini endüstriyel, elektrik ve elektronik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere farklı ortamlara taşıyabilirsiniz.

Fluke Aksesuarları